Op dit moment wordt er weer volop getraind en gevoetbald op de velden van Achilles 1894. Zowel het D als E-veld is voorzien van een nieuwe kunstgrasmat. Ook is er voor de tribune kant op het hoofdveld een strook kunstgras aangelegd en zijn er nieuwe dug-outs geplaatst. De oude staan op het D veld en zullen nog gerepareerd worden en schoongemaakt. Hopelijk lukt dit ook op het B-veld. Daarnaast is er een naast het D-veld een opstelplaats gecreëerd, waarbij vermeld moet worden, dat deze nog aangepast moet worden, zodat daar de verplaatsbare doelen neergezet kunnen worden en de blauwe belijning ten behoeve van het jeugdveld binnenkort zal worden doorgetrokken.
Hoe gaan we met de velden om?
Daarnaast het verzoek om na het gebruik van het C-veld, de verplaatsbare doelen op de opstelplaats te stallen. Natuurlijk zijn we heel blij dat een en ander met wat hobbels is gerealiseerd, maar het is nog niet klaar. In ieder geval kan er wel getraind en gevoetbald worden. Wat echter wel in ogenschouw moet worden genomen is dat we ook netjes met deze velden omgaan.
Tijdens trainingen en wedstrijden is het de bedoeling dat publiek buiten de omheining plaats neemt en niet aan de binnenkant. Tevens dat men niet met glazen bier, frisdrank en/of andere zaken de speelvelden betreedt. Ook is het niet toegestaan om met fietsen, elektrische steps of fat bikes over de velden te crossen. Daarvoor hebben we een fietsenstalling.
Samen houden we ons sportpark netjes
Afgelopen periode, mede door de werkzaamheden stond het grote hek regelmatig open, waardoor het soms erg gemakkelijk was om bovenstaande te gaan doen. Verzoek aan de trainers, begeleiding van de verschillende teams om dit hek op slot te doen. Op dit moment is het draaihek weer gewoon open dus daar kan een ieder doorheen. Laten we met z’n allen trachten dit te doen en vol te houden, zodat we kunnen genieten van ons mooie sportpark!
Metamorfose materialen en ballenhok
Zoals de trainers zullen gemerkt hebben heeft het ballenhok een metamorfose ondergaan, alle teams hebben een eigen ballenbox/kar, voorzien van een slot. Ook zijn ze voorzien van voldoende training hesjes, gelabeld per categorie. Ook andere training attributen zijn geordend en ruim voorradig. Daarnaast zijn er 5 nieuwe ballenkarren voor de jeugd , met daarin bijna allemaal nieuwe ballen, deze kunnen makkelijk mee worden genomen naar het trainingsveld, echter het is niet de bedoeling dat deze op de wedstrijddagen op het veld staan. Ook hierbij het verzoek aan de trainers en begeleiders, om respect te hebben voor het materiaal en zet het weer netjes op de plaats.
Voor zover deze update en wanneer alles klaar zal zijn volgt een laatste stand van zaken.
Bestuur Achilles 1894