Trainingsrooster

Maandag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Schaduw Trainer(s)
16.00 –  17.00 JO11 Inter D/E Coördinator J. Bunk (06-30191642)  en L. Ooteman (06-82793114)
17.00 – 18.00 JO10 Inter D/E  Coördinator J. Bunk (06-30191642)  en L. Ooteman (06-82793114)
17.00 – 18.00 JO9 Inter D/E Coördinator J. Bunk (06-30191642)  en L. Ooteman (06-82793114)
18.00 – 19.00 JO13-2 Dynamo D1/D2 E J. Bunk (06-30191642)
18.00 – 19.00 JO13-3 Dynamo D1/D2 E J. Bunk (06-30191642)  en H. Wekema (a.i.)
18.00 – 19.15 JO17-1 Go Ahead B/C D1/D2 I.Marinus (06-532112863) en H.Wekema
18.00 – 19.15 JO17-2/JO19-3 (voorlopig) Feyenoord B/C D1/D2 L.Ooteman (06-82793114)
18.00 – 19.15 JO15-1 Heracles D2 D1/D2 A. Abdel Alim (06-12312673)  en J.Letwory (06-39795379)
19.30 – 21.00 ZA1-selectie 1 B/C D1 H. Wekema (06-55818568)
19.30 – 20.30 Vrouwen 1 Dynamo D1 D2A H.Boddema (vrouwen1@achilles.nl)
19.30 – 20.30 JO19-2 Inter D2 E J.Schmidt (06-24975656)
19.30 – 20.30 MO17-1 Everton E D2B L. ‘t hart(06-31202347) en L.Ooteman (06-82793114)
Dinsdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Schaduw Trainer(s)
17.00 – 18.00 JO15-2 Heracles D J. Bunk (06-30191642) en L. Ooteman (06-82793114)
17.00 – 18.00 JO15-3 Dynamo D J. Bunk (06-30191642) en L. Ooteman (06-82793114)
18.00 – 19.15 JO17-1 Go Ahead D1 D1 I. Marinus (06-532112863)
18.00 – 19.15 JO13-1 Inter B/C D2B T. Zylstra (06-31943414)
19.30 – 21.00 Zaterdag 2 Ajax B/C D1-19.30 E. Koopman (06-22365279)
19.30 – 21.00 Zaterdag 3 Heracles D/E E-19.30 K. Haanstra (06-47935502)
19.30 – 21.00 Zaterdag 4 Dynamo D/E D1-21.00 M. Gerding (06-40460541)
19.30 – 21.00 Zaterdag 5 Feyenoord D/E D2-21.00 E. Schuiling (06-48105739)
19.30 – 21.00 JO19-1 Everton B/C D2-21.00 P. Mollink (06-41220845)
Woensdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Schaduw Trainer(s)
14.30 – 15.00 JO8 (grondvormen van bewegen) Inter E Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.00 – 16.00 JO8 Inter D2 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.00 – 16.00 JO7 (kabouters) Inter D1 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.15 JO11 (grondvormen van bewegen) Inter E J. Bunk (06-30191642) + Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.15 JO10 (grondvormen van bewegen) Inter E Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.15 JO9 (grondvormen van bewegen) Inter E Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.15 – 17.15 JO11 Dynamo E J. Bunk (06-30191642) + Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.15 – 17.15 JO10 Inter D1 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.15 – 17.15 JO9 Inter D2 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.15 – 18.15 JO15-2 Go Ahead D1 J. Bunk (06-30191642), L. Ooteman (06-82793114) en H. Wekema
17.15 – 18.15 JO15-3 Feyenoord D2 J. Bunk (06-30191642), L. Ooteman (06-82793114) en H. Wekema
17.15 – 18.15 JO13-3 Dynamo E J. Bunk (06-30191642), L. Ooteman (06-82793114) en H. Wekema
18.15 – 19.15 JO17-2/JO19-3 (voorlopig) Everton D1 D2 L. Ooteman (06-82793114) en H. Wekema
18.15 – 19.15 JO13-1 Inter D2 E T. Zylstra (06-31943414)
18.15 – 19.15 JO13-2 Dynamo E E J. Bunk (06-30191642)
18.45 – 20.00 JO15-1 Heracles B/C D1 A. Abdel Alim (06-12312673) en J. Letwory (06-39795379)
19.15 – 20.15 (M)O17-1 Go Ahead E l. ‘t Hart (06-31202347)/J. Ooteman (06-82281953)
19.30 – 21.00 Vrouwen 1 Barcelona D2 H. Boddema (vrouwen1@achilles1894.nl)
20.00 – 21.30 Vrouwen 2 Feyenoord D1 l. ‘t Hart (06-31202347)
20.30 – 21.30 Woensdaggroep Veteranen Inter E Contactpersoon: B. Blomsma (06-55104834)
Donderdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Schaduw Trainer(s)
16.45 – 17.45 JO13-2 Dynamo D1 J. Bunk (06-30191642)
16.45 – 17.45 JO13-3 Heracles D2 J. Bunk (06-30191642) en H. Wekema
17.45 – 19.00 JO19-2 Inter D2/E J. Schmidt (06-24975656)
17.45 – 19.00 JO17-1 Go Ahead D1 I. Marinus (06-532112863)
19.00 – 20.30 Zaterdag 2 Ajax B/C D2/E E. Koopman (06-22365279)
19.00 – 20.30 JO19-1 Everton D1 D2/E P. Mollink (06-41220845)
19.30 – 21.00 Zaterdag 1 1 B/C D1 H. Wekema (06-55818568)
20.30 – 21.45 Zaterdag 3 Heracles D/E D2/E-20.30 K. Haanstra (06-47935502)
20.30 – 21.45 Zaterdag 4 Dynamo D/E D2/E-20.30 M. Gerding (06-40460541)
20.30 – 21.45 Zaterdag 5 Feyenoord D/E D1-21.00 E. Schuiling (06-48105739)
Vrijdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Schaduw Trainer(s)
15.30 – 16.30 JO8-1/JO9-3 Inter D1 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.30 – 16.30 JO8-2/JO8-3 Inter D2 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.30 – 16.30 JO7 (kabouters) Inter E Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.30 – 17.30 JO11 Feyenoord E J. Bunk (06-30191642) + Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.30 – 17.30 JO10 Go Ahead D2 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.30 – 17.30 JO9-1/JO9-2 Heracles D1 Trainersteam Onderbouw – coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.30 – 18.45 JO15-2 Dynamo D2/E J. Bunk (06-30191642), L. Ooteman (06-82793114) en H. Wekema
17.30 – 18.45 JO15-3 Everton D2/E J. Bunk (06-30191642), L. Ooteman (06-82793114) en H. Wekema
17.30 – 18.45 JO13-1 Inter D1 T. Zylstra (06-31943414)
18.45 – 20.00 JO17-2/JO19-3 (voorlopig) Feyenoord D1 L. Ooteman (06-82793114)
18.45 – 20.00 JO15-1 Heracles D2 A. Abdel Alim (06-12312673) en J. Letwory (06-39795379)
0
X