Mededelingen trainingsrooster seizoen 2020 – 2021

Update mededelingen start nieuwe seizoen

Selectieteams (O19-1 en O19-2, O17-1 en O17-2, O15-1 en O15-2, O13-1 en O13-2 (kunnen) starten in week 32 en hanteren een eigen schema in de voorbereiding voor het seizoen 2020-2021 en zijn zelf verantwoordelijk voor communicatie richting ouders/spelers.

Wedstrijdteams en de selectieteams O11-1 en O11-2, O10-1, O9-1 en O9-2 starten vanaf maandag 17 augustus. Trainers die een week eerder willen starten met trainen contact opnemen met de                               HJO (06-55818568). Dit is in principe geen probleem.

Het gepubliceerde rooster is de 2e versie. Er kunnen nog wijzigingen plaats vinden door andere school- en of werkroosters trainers. Dan volgt er een update via de gebruikelijke informatiekanalen.

Er kan nog geen gebruik worden gemaakt van het gebouw en kleedkamers (in overleg in beperkte mate). Dus nog steeds thuis omkleden en douchen. Het bestuur hoopt zo spoedig mogelijk met een nieuw protocol te komen m.b.t. gebruik gebouw, kleedkamers, openstelling complex (wie wel en niet bij bijvoorbeeld wedstrijden).

Wanneer spelers en/of ouders info (ziekte, school, anders) willen doorgeven m.b.t. trainingen dan kan dit in eerste instantie via de trainer die vermeld staat op het “nieuwe” trainingsrooster. Voor belangrijke zaken kan gewoon contact op worden genomen met de betreffende coördinator.

TCJ Achilles 1894

Trainingsrooster

Maandag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Trainer(s)
17.45 – 18.45 JO11-1 Inter E J. Bunk (06-30191642)
17.45 – 18.45 JO11-2 Inter E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO10-1 Feyenoord E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO9-1 Feyenoord E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO9-2 Feyenoord E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
18.00 – 19.15 JO17-1 Go Ahead B/C I. Marinus (06-53212863)
18.00 – 19.15 JO15-1 Heracles D1 A. Abdel Alim (06-12312673) / B. Davies (06-18985974)
18.00 – 19.15 JO15-2 Everton D1 L. Ooteman (06-82793114)
18.15 – 19.15 JO19-3 Dynamo D2 R. Traore (06-87849902)
19.30 – 21.15 ZA1-selectie 1 – Ajax B/C/D H. Wekema (06-55818568)
19.30 – 21.00 Vrouwen 1 Feyenoord D1
19.30 – 20.30 MO17-1 Inter D2 L. ‘t Hart (06-31202347)
Dinsdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Trainer(s)
17.00 – 18.00 JO13-2 Heracles D1 J. v/d Heide (06-29740029) / T. Zuiderveld (06-36485299)
18.00 – 19.15 JO19-2 Dynamo D2 M. Suliman (06-29353621)
18.00 – 19.15 JO17-1 Go Ahead D1 I. Marinus (06-53212863)
18.00 – 19.15 JO17-2 Feyenoord E R. Traore (06-85028007)
18.00 – 19.00 JO13-1 Inter C T. Zylstra (06-31943414)
19.30 – 21.00 JO19-1 Everton D1 P. Mollink 06-41220845)
19.30 – 21.00 ZA3 Celtic D2/E K. Haanstra (06-47935502)
19.30 – 21.00 ZA4 Heracles D2/E M. Gerding (06-40460541)
21.00 – 22.15 ZA5 Inter D R. Claessens (06-31766050)
Woensdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Trainer(s)
14.45 – 15.45 JO9-3 Heracles D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
14.45 – 15.45 JO8-2 – JO8-3 Inter D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
14.45 – 15.45 JO7 (kabouters) Inter E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO10-2 – JO10-3 Heracles D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO11-2 – JO11-3 Feyenoord D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO8-1 Inter E R. Middel (06-12411531)
16.45 – 17.45 JO11-1 Dynamo E J. Bunk (06-30191642)
16.45 – 17.45 JO10-1 Everton D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.45 – 17.45 JO9-1 – JO9-2 Heracles D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO15-3 Feyenoord D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO13-1 Inter D2 T. Zylstra (06-31943414)
17.45 – 18.45 JO13-3 Go Ahead E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
18.45 – 20.00 MO17-1 Dynamo E L. ‘t Hart (06-31202347)
18.45 – 20.00 JO15-1 Heracles D1 A. Abdel Alim (06-12312673) / B. Davies (06-18985974)
18.45 – 20.00 JO15-2 Everton D2 L. Ooteman (06-82793114)
20.00 – 21.30 VR1 Feyenoord D1
20.00 – 21.30 VR2 Inter D2 F. de Groot (06-50506991)
20.30 – 21.30 Veteranen Heracles E Contactpersoon: R. de Rooij (351451)
Donderdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Trainer(s)
17.00 – 18.15 JO17-2 Feyenoord D1 R. Traore (06-87849902)
17.00 – 18.00 JO13-2 Heracles D2 J. v/d Heide (06-29740029) / T. Zuiderveld (06-36485299)
18.15 – 19.30 JO19-2 Dynamo D2 M. Suliman (06-29353621)
18.15 – 19.15 JO19-3 Inter E R. Traore (06-87849902)
18.15 – 19.30 JO17-1 Go Ahead D1 I. Marinus (06-53212863)
19.30 – 21.00 ZA1 1 – Ajax B/C H. Wekema (06-55818568)
19.30 – 21.00 ZA2 1 – Ajax D1 E. Koopman (06-22365279)
19.30 – 21.00 JO19-1 Everton D2 P. Mollink (06-41220845)
19.30 – 21.00 ZA4 Feyenoord E M. Gerding (06-40460541)
21.00 – 22.15 ZA3 Heracles D1 K. Haanstra (06-47935502)
21.00 – 22.15 ZA5 Inter D2 R. Claessens (06-31766050)
Vrijdag
Tijdstip Team(s) Kleedkamer Veld Trainer(s)
15.45 – 16.45 JO11-1 Feyenoord D J. Bunk (06-30191642)
15.45 – 16.45 JO9 Feyenoord D Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO8 Heracles D Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO7 (kabouters) Heracles E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.45 – 17.45 JO13-3 Feyenoord D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.45 – 17.45 JO11-2/JO11-3 Dynamo D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.45 – 17.45 JO10 Everton E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO15-3 Everton D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO13-1 Inter D2 T. Zylstra (06-31943414)
18.45 – 19.45 JO15-1 Feyenoord D A. Abdel Alim (06-12312673) / B. Davies (06-18985974)
18.45 – 19.45 JO15-2 Feyenoord D L. Ooteman (06-82793114)
X