Organisatie

Achilles 1894 wordt aangestuurd door een actief betrokken bestuur samen met een team van vrijwilligers. 

Om makkelijk contact te leggen met de juiste persoon binnen Achilles 1894 staan alle contactgegevens hier vermeld. 

Algemene vragen kunnen via de contactpagina verstuurd worden. 

Bestuur

Algemene zaken & Voorzitter
Peter de Jong
06 - 22 19 31 09
voorzitter@achilles1894.nl
Secretaris
Hans de Vroome
06 - 51 06 51 87
secretaris@achilles1894.nl
Penningmeester
Jan van der Heide
06 - 28 15 47 41
penningmeester@achilles1894.nl
Interne zaken
Tom Folkersma
06 - 48 51 67 21
internezaken@achilles1894.nl
Commerciële zaken
Jan van der Heide
06 - 28 15 47 41
commercielezaken@achilles1894.nl
Jeugdzaken & Hoofd opleidingen
Sander van de Lustgraaf
-
ho@achilles1894.nl
Kantine zaken
Henk Wuring
06 - 42 53 10 03
kantine@achilles1894.nl

Wedstrijdsecretariaat

Jeugd onder 7 t/m onder 12
Juliëtte Doesburg Smits - Wagenaar
06 - 28 83 63 52
jeugdsecretariaat@achilles1894.nl
Jeugd onder 13 t/m onder 19
Vacant
-
jeugdsecretariaat@achilles1894.nl
Senioren / Vrouwen / Scheidsrechters / Coördinator veldbeheer
Kor Haanstra / Rudi Smit
seniorensecretariaat@achilles1894.nl

Zaalvoetbal

Zaalvoetbal
Thijs Zuiderveld
06 - 36 48 52 99
zaal@achilles1894.nl

Toernooien

Aanvragen of uitnodigingen toernooien
Een team van Achilles 1894 uitnodigen voor uw toernooi is mogelijk via onderstaand e-mailadres.
toernooien@achilles1894.nl

Leeftijdcoördinatoren

Kabouters t/m O12
Vacant
-
Anna Werker
06 - 41 18 86 55
coordinatoren@achilles1894.nl
O13 t/m O19
Barbara Kroeze
06 - 40 15 69 20
Esther Eising
06 - 37 01 08 04
coordinatoren@achilles1894.nl
Meidenvoetbal MO13 & MO15
Jedidja Elders
06 - 37 01 08 04

Administratieve zaken

Ledenadministratie
Kor Haanstra & Hanneke Hoekstra
-
ledenadministratie@achilles1894.nl
Kledingcommissie
Bianca Kor & Marjan Schans
-
kleding@achilles1894.nl
Webredactie
Loraine Kaan (Social Media)
Madelon Risakotta - Basher (Website)
Content naar de webredactie sturen voor publicatie kan alleen via onderstaand e-mailadres. Voor meer informatie zie ook de webredactie pagina.
webredactie@achilles1894.nl