Verlenging trainingsrooster t/m maandag 15 maart

Door de verlenging van de avondklok blijft het al eerder gepubliceerde trainingsrooster en wijziging in trainingsgroepen voor O19 (1e jaars) en O17 van kracht t/m woensdag 15 maart.

Onderstaand rooster is daarom vanaf maandag 1 maart van toepassing!

Lees hier Protocol Herstart Trainingen Achilles 1894 1e selectie en overige senioren dames/heren. Vooral voor 27+ spelers/speelsters/stafleden heel belangrijk!

 

TRAININGSROOSTER KEEPERS ACHILLES 1894 SEIZOEN 2020 – 2021
<< WOENSDAG >>
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
18.30 – 19.15 JO11 – JO10 – JO9 – JO8 Inter D/C (zijstrook) B. Davis (06-18985974)
19.15 – 20.00 JO19 – JO17 – JO15 – JO13 Inter D/C (zijstrook) J. Moedt (06-53890718)
<< DONDERDAG >>
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
18.45 – 19.45 ZA1 – 19-1 – 17-1 1 – Ajax C / Zijstrook M. Ekhart (06-13502940)
TRAININGSROOSTER ACHILLES 1894 (avondklokregeling 27 jaar/27+)
<< MAANDAG >>
TIJDSTIP TEAM(S) VELD TRAINER(S)
17.45 – 18.45 JO11-1 E/C J. Bunk (06-30191642)
17.45 – 18.45 JO11-2 E/C Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO10-1 E/C Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO9-1 E/C Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO9-2 E/C Coördinator H. Wekema (06-55818568)
18.00 – 19.15 JO17-1 B I. Marinus (06-53212863) / E. Beekhuis
18.00 – 19.15 JO15-1 D1 A. Abdel Alim (06-12312673) / B. Davies (06-18985974)
18.00 – 19.15 JO15-2 D1 L. Ooteman (06-82793114)
18.15 – 19.15 JO19-3 C2 R. Traore (06-85028007)
18.45 – 19.45 MO17-1 E L. ‘t Hart (06-31202347)
19.00 – 20.15/20.30 ZA1-selectie (tot 27 jaar) C H. Wekema (06-55818568)
19.00 – 20.15/20.30 Vrouwen 1 (tot 27 jaar) D E. Beekhuis (06-21460761)
19.15 – 20.30 Spelers/speelsters 27+ B H. Wekema (06-55818568)
(2-tallen – zie protocol)
<< DINSDAG >>
TIJDSTIP TEAM(S) VELD TRAINER(S)
16.30 – 18.00 JO17-1 / JO17-2 C I. Marinus (06-53212863) / R. Traore (06-85028007) / R. Coster
17.00 – 18.00 JO13-2 D J. v/d Heide (06-29740029) / T. Zuiderveld (06-36485299)
17.00 – 18.00 JO13-3 D Ayham R. (06-86167041)
18.00 – 19.00 JO13-1 E T. Zylstra (06-31943414)
18.15 – 19.45 JO19-1 B P. Mollink 06-41220845)
18.15 – 19.45 JO19-2 D1 Wordt zsm duidelijk!
19.15 – 20.30 ZA3 (tot 27 jaar) C1 K. Haanstra (06-47935502)
19.15 – 20.30 ZA4 (tot 27 jaar) C2 M. Gerding (06-40460541)
19.15 – 20.30 ZA5 (tot 27 jaar) D2 Contactpersoon: R. Chiriatti (06-46874858)
<< WOENSDAG >>
TIJDSTIP TEAM(S) VELD TRAINER(S)
14.45 – 15.45 JO8-2 – JO8-3 D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
14.45 – 15.45 JO7 (kabouters) E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO10-2 – JO10-3 D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO11-2 – JO11-3 D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO8-1 E R. Middel (06-12411531)
16.45 – 17.45 JO11-1 E J. Bunk (06-30191642)
16.45 – 17.45 JO10-1 D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.45 – 17.45 JO9-1 – JO9-2 D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO15-3 D1 J. Schans (06-40839711)  / T.Plette (06-55161657)
17.45 – 18.45 JO13-1 D2 T. Zylstra (06-31943414)
18.45 – 20.00 MO17-1 E L. ‘t Hart (06-31202347)
18.45 – 20.00 JO15-1 D1 A. Abdel Alim (06-12312673) / B. Davies (06-18985974)
18.45 – 20.00 JO15-2 D2 L. Ooteman (06-82793114)
19.00 – 20.15/20.30 VR1 (tot 27 jaar) C E. Beekhuis (06-21460761)
19.00 – 20.15/20.30 VR2 (tot 27 jaar) B F. de Groot (06-50506991)
<< DONDERDAG >>
TIJDSTIP TEAM(S) TRAINER(S)
17.00 – 18.00 JO17-2 E R. Traore (06-85028007)
17.00 – 18.00 JO13-2 D J. v/d Heide (06-29740029) / T. Zuiderveld (06-36485299)
17.00 – 18.00 JO13-3 D Ayham R. (06-86167041)
18.00 – 19.00 JO19-3 E R. Traore (06-85028007)
18.00 – 19.00 JO19-2 D2 Wordt zsm duidelijk!
18.15 – 19.45 JO19-1 D1 P. Mollink 06-41220845)
19.00 – 20.15/20.30 ZA1 C1 H. Wekema (06-55818568)
19.00 – 20.15/20.30 ZA2 C2 E. Koopman (06-22365279)
19.00 – 20.15 ZA3 (tot 27 jaar) D1 K. Haanstra (06-47935502)
19.00 – 20.15 ZA4 (tot 27 jaar) D2/E M. Gerding (06-40460541)
19.00 – 20.15 ZA5 (tot 27 jaar) D2/E Contactpersoon: R. Chiriatti (06-46874858)
19.15 – 20.30 Spelers/speelsters 27+ B H. Wekema (06-55818568)
(2-tallen – zie protocol)
<< VRIJDAG >>
TIJDSTIP TEAM(S) TRAINER(S)
15.45 – 16.45 JO11-1 D J. Bunk (06-30191642)
15.45 – 16.45 JO9 D Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO8 D Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.45 – 16.45 JO7 (kabouters) E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.30 – 18.00 JO17-1 C I. Marinus (06-53212863)
16.45 – 17.45 JO11-2 / JO11-3 D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.45 – 17.45 JO10 E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.45 – 18.45 JO15-3 D1 J. Schans (06-40839711)  / T.Plette (06-55161657)
17.45 – 18.45 JO13-1 D2 T. Zylstra (06-31943414)
18.45 – 19.45 JO15-1 D A. Abdel Alim (06-12312673) / B. Davies (06-18985974)
18.45 – 19.45 JO15-2 D L. Ooteman (06-82793114)
0
X