Op maandag 3 december 2018 is Age Leiseboer op 97 jarige leeftijd overleden.

Hij was het oudste lid van Achilles 1894.

Age is op 1 juli 1941 lid geworden van onze vereniging. In 2016 is er nog een bezoek gebracht aan Age en zijn echtgenote om de speld behorende bij het 75-jarig lidmaatschap te overhandigen. Tijdens dit bezoek zijn er nog vele herinneringen opgehaald.

Age heeft als voetballer jarenlang in de hoofdmacht van onze vereniging gespeeld. Na zijn actieve voetbalcarrière heeft hij zich nog verdienstelijk gemaakt als vrijwilliger in diverse functies. In het bijzonder kan vermeld worden dat Age één van de drie oprichters was van Stichting Achilles Promotion.

Voor al zijn verdiensten voor Achilles 1894 is Age benoemd tot Lid van Verdienste.

Wij wensen zijn vrouw Gien en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.

Namens alle leden en supporters van Achilles 1894

Het Bestuur.

0
X