Altijd al willen voetballen? In de maand september kun je vrijblijvend kennismaken met Achilles 1894. Kom meetrainen* bij één van de vele teams die Achilles 1894 rijk is. Jongens, meisjes, senioren, dames of veteranen, ze voetballen allemaal bij Achilles 1894. De trainingen vinden wekelijks op diverse tijden plaats. Vooraf aanmelden hoeft niet. Kom gewoon naar Achilles 1894 ook al heb je niet eerder gevoetbald. Vanaf 4 jaar kun je bij onze kabouters al spelenderwijs kennismaken met voetbal. Kijk voor meer informatie op www.achilles1894.nl, overig, trainingsrooster.

* Alle trainingen vinden plaats op ons sportpark in Marsdijk, Martin Luther Kingweg 11.

Grijp je kans

Word jij de nieuwe speler of speelster van ons eerste elftal? Bij Achilles 1894 krijg je volop kansen om jezelf te ontwikkelen en door te groeien naar het niveau dat bij jou past. Wij zijn trots op onze club en onze leden. Zo zien wij al jaren dat veel van onze jeugdleden doorstromen naar onze eerste elftallen. Misschien speel jij over een paar jaar ook in ons eerste elftal?

Achilles 1894

Een actieve en gezellige vereniging met veel betrokken vrijwilligers

  • PASSIE voor voetbal
  • PLEZIER staat voorop
  • Het beste uit jezelf halen en PRESTATIE op jouw niveau
  • Goede faciliteiten
  • Gekwalificeerde trainers en
  • Samen zetten wij de schouders eronder

Download hier de poster.

0
X