Onze sponsor Visser Assen Recycling B.V. helpt onze vereniging graag extra geld te verdienen. Visser Assen neemt papier, ijzer en metalen in. Door recycling van deze producten draagt het bedrijf dagelijks bij aan een beter milieu.

Hoe werkt de actie

Uw metaalafval, oud papier en karton kunt u inleveren bij Visser Assen. Metaalafval bestaat uit oud ijzer en Non-Ferro metalen van bijvoorbeeld metaal-, constructie-, productie-, carrosserie-, garage- en sloopbedrijven. Ook uw oude badkraan is vaak van koper of messing en is dus geld waard! En denk ook aan aluminium (velgen) / RVS / messing (geelkoper) / brons / roodkoper / kabel / zink / lood /elektromotoren.

Als leden, ouders, familie of vrienden ten gunste van onze vereniging papier, metalen of ijzer inleveren wordt de opbrengst van de ingeleverde materialen, conform de marktprijs, bijgeschreven op ons eigen Achilles 1894-account. Vergeet dus bij het inleveren niet aan te geven dat de opbrengst bestemd is voor Achilles 1894.

Waar inleveren
Uw metaalafval, oud papier en karton kunt u inleveren bij Visser Assen Recycling B.V. aan de Dr. A.F. Philipsweg 43 in Assen.

 

0
X