Mededelingen trainingsrooster seizoen 2016 – 2017

LET OP! De benamingen per leeftijdscategorie en teams is veranderd. Zie wijzigingen onder teamindelingen. Voorbeeld: D5 (oud) is nu (JO13-5).

Hieronder volgen nog een aantal aanvullende mededelingen.

  1. Selectieteams hanteren een eigen schema in de voorbereiding en zijn zelf verantwoordelijk voor communicatie richting ouders/spelers.
  2. Wedstrijdteams (trainers) die een week eerder willen starten met trainen contact opnemen met de jeugdcoördinator (06-55818568). Dit is in principe geen probleem.
  3. Op vrijdagmiddag blijft het 3 vs 3 in combinatie met weerstands- en techniekvormen het 2e trainingsmoment voor de JO11 en JO9 (E- en F-pupillen).
  4. Het 4 vs 4 op vrijdagmiddag wordt in een andere organisatie voortgezet. Wel dezelfde tijden (16.30 – 17.30 uur), maar met minder teams per sessie. Daarnaast stappen een aantal pupillenteams over naar 3 vs 3. Ook hier zijn spelbegeleiders van harte welkom. De start is op vrijdag 2 september!

Trainingsrooster  (update 2 november 2016)

Maandag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
17.00 – 18.00 JO13-1 Heracles D1 T. Zylstra (06-31943414) / R. Hoksbergen (06-30006569)
17.00 – 18.00 JO11–1 / JO11-2 / JO11-3 Go Ahead D2 A. v/d Heide (06-81298813) / J. Letwory (06-639795379)  / J. Zijlstra (06-36171285)
17.00 – 18.00 JO15-4 Everton E R. Coster (06-39430239)
18.00 – 19.00 JO15-2 Inter D1 A. v/d Heide (06-81298813)  / R. Zuiderveld (06-53528480)
18.00 – 19.00 JO15-3 Dynamo E A. Abdel Alim (06-12312673)
18.00 – 19.00 JO13-2 Feyenoord D2 A. Mulder (06-27042534)
18.00 – 19.00 JO9-1 / JO9-2 Feyenoord C P. van Nimwegen (06-12976267) / T. Migchelsen
19.00 – 20.15 JO19-1 Everton D1 W. Lamers (06-48565902)
19.00 – 20.15 JO17-1 Go Ahead D2 G. Meints (06-38303631)
19.00 – 20.15 JO17-2 Dynamo E J.W. De Vink (06-27178038)
19.00 – 20.15 JO15-1 Heracles C P. van Nimwegen (06-12976267) / T. Migchelsen
20.15 – 21.30 JO19-2 Inter D1 K. Haanstra (06-47935502)
20.15 – 21.30 JO19-3 Feyenoord D2 E. Schuiling / M. Gerding
20.15 – 21.30 JO19-4 Feyenoord E D. Rijnsewijn (06-54971198)
Dinsdag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
17.30 – 18.30 JO17-3 Go Ahead D2 J. Annanias (06-13079424) / C. van Houten (06-23718434)
17.30 – 18.30 JO13-5 Heracles D1 M. Mansaray (06-8767211) / L. Menninga
18.00 – 19.00 JO13-3 Dynamo E S. Oosterbos (06-34957455)
18.30 – 19.30 JO15-5 Inter D1 J. Pieters (06-13662253)  / P. Bast
18.30 – 19.30 JO15-6 Feyenoord D2 L. Nanuru (06-36105880)
19.00 – 20.00 MO19-1 Heracles E A. Seleky
19.30 – 21.00 1e selectie 1 C T. ten Caat (06-51850933)
19.30 – 21.00 ZA1 Ajax D1
19.30 – 21.00 Vrouwen 1 Dynamo D2 W. Middel (06-15088159)
21.00 – 22.15 ZA2 Inter D/E W. Middel (06-15088159)
21.00 – 22.15 ZO2 Everton D/E
21.00 – 22.15 VR2 Heracles D/E
Woensdag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
15.00 – 16.00 JO11-4 / JO11-5 Feyenoord E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
15.00 – 16.00 JO11-6 / JO11-7 Feyenoord D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.00 – 17.00 JO9-3 / JO9-4 Feyenoord E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.00 – 17.00 JO9-5 / JO9-6 Feyenoord D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.00 – 17.00 JO7 (KABOUTERS) Feyenoord D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.00 – 18.00 JO13-1 Everton D1 T. Zylstra (06-31943414) / R. Hoksbergen (06-30006569)
17.00 – 18.00 JO11–1 / JO11-2 / JO11-3 Go Ahead D2 A. v/d Heide (06-81298813) / J. Letwory (06-639795379)  / J. Zijlstra (06-36171285)
17.00 – 18.00 JO13-4 Dynamo E H.A. Wekema (06-55818568)
18.00 – 19.00 JO15-2 Inter D1 A. v/d Heide (06-81298813)  / R. Zuiderveld (06-53528480)
18.00 – 19.00 JO13-2 Everton D2 A. Mulder (06-27042534)
18.00 – 19.00 JO9-1 / JO9-2 Feyenoord E P. van Nimwegen (06-12976267) / T. Migchelsen
19.00 – 20.15 JO17-1 Go Ahead D1 G. Meints (06-38303631)
19.00 – 20.15 JO17-2 Dynamo D2 J.W. De Vink (06-27178038)
19.00 – 20.15 JO15-1 Heracles E P. van Nimwegen (06-12976267) / T. Migchelsen
20.15 – 21.45 JO19-1 Everton D1 W. Lamers (06-48565902)
20.15 – 21.45 JO19-2 Inter D2 K. Haanstra (06-47935502)
20.15 – 21.45 JO19-3 Feyenoord E E. Schuiling / M. Gerding
21.00 – 22.00 Veteranen Inter D/E Contactpersoon: K. Kobus
Donderdag
TIJDSTIP TEAM(S)  KLEEDKAMER  VELD  TRAINER(S)
17.00 – 18.00 JO-13-1 Inter D1 T. Zylstra (06-31943414) / R. Hoksbergen (06-30006569)
17.30 – 18.30 JO15-3 Dynamo D2A A. Abdel Alim (06-12312673)
17.30 – 18.30 JO15-4 Everton D2B R. Coster (06-39430239)
17.30 – 18.30 JO15-6 Feyenoord E1 L. Nanuru (06-36105880)
17.30 – 18.30 JO-13-5 Heracles E2 M. Mansaray (06-8767211) / L. Menninga
18.30 – 19.30 JO13-3 Dynamo E S. Oosterbos (06-34957455)
18.30 – 19.30 JO15-2 Heracles D2A A. v/d Heide (06-81298813)  / R. Zuiderveld (06-53528480)
18.30 – 19.30 JO15-5 Go Ahead D1 J. Pieters (06-13662253)  / P. Bast
18.30 – 19.30 JO13-2 Feyenoord D2B A. Mulder (06-27042534)
19.30 – 21.00 1e selectie 1 C T. ten Caat (06-51850933)
19.30 – 21.00 ZA1 Ajax D1
19.30 – 21.00 JO19-1 Everton D2 W. Lamers (06-48565902)
19.30 – 21.00 Vrouwen 1 Dynamo E W. Middel (06-15088159)
21.00 – 22.15 ZA2 Inter D/E W. Middel (06-15088159)
21.00 – 22.15 ZO2 Go Ahead D/E
21.00 – 22.15 VR2 Heracles D/E
Vrijdag
TIJDSTIP TEAM(S)  KLEEDKAMER  VELD  TRAINER(S)
16.00 – 17.00 JO7 (KABOUTERS) Feyenoord D1 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.00 – 17.00 JO9-1 T/M JO9-3 Feyenoord E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
16.00 – 17.00 JO9-4 T/M JO9-6 Feyenoord D2 Coördinator H. Wekema (06-55818568)
17.00 – 18.00 JO11-1 T/M JO11-3 Go Ahead D1 A. v/d Heide (06-81298813) / J. Letwory (06-639795379)  / J. Zijlstra (06-36171285)
17.00 – 18.00 JO11-4 T/M JO11-7 Go Ahead E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
18.00 – 19.00 MO19-1 Heracles D1 A. Seleky
18.00 – 19.00 JO17-3 Inter D2 J. Annanias (06-13079424) / C. van Houten (06-23718434)
18.00 – 19.00 JO13-5 Feyenoord E Coördinator H. Wekema (06-55818568)
19.00 – 20.15 JO17-1 Go Ahead D2 G. Meints (06-
19.00 – 20.15 JO17-2 Dynamo D1 J.W. De Vink (06-27178038)
20.15 – 21.30 5e selectie Inter D/E
20.15 – 21.30 Zaalteams Inter D/E
20.15 – 21.30 JO19-4 Feyenoord D/E D. Rijnsewijn (06-54971198)

Keeperstraining

F junioren woensdag van 18.30 tot 19.00 uur op het tussenstuk
E,D en de niet selectiekeepers van de C,B en A  woensdag van 19.00 uur tot 20.00 uur op het tussenstuk
Selectiekeepers zijn welkom als ze kunnen/willen.