Mededelingen trainingsrooster seizoen 2018 – 2019

Hieronder vind je het trainingsrooster. Is het schaduwrooster actief? Kijk dan hier.

Trainingsrooster

Maandag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
17.00 – 18.00 JO15-3 Everton D2A R. Coster (06-39430239)
17.00 – 18.00 JO15-4 Everton D2B A. Abdel Alim (06-12312673)
17.00 – 18.00 JO12-1 Go Ahead E R. Harssema (06-84224827)
17.00 – 18.00 JO11-1 / JO11-2 Dynamo D1 P. Veldman (06-11294667) / M. Buissink  (06-37332868)
17.00 – 18.00 JO9-1 Feyenoord C1 D. v/d Vlag (06-27869047) / M. Mansaray
18.00 – 19.00 JO17-3 Barcelona D1 H.A. Wekema – ad interim (06-55818568)
18.00 – 19.00 JO15-1 – 15-2 Heracles D2 P. Mollink 06-41220845) / M. Ali p  A. (06-46733880) / A. Abdel Alim (06-12312673)  / R. Coster  (06-39430239)
18.00 – 19.00 JO13-1 Inter C/E T. Zylstra (06-31943414) / J. Letwory (06-39795379)
19.00 – 20.00 JO17-1 Go Ahead D2 T. Migchelsen (06-28060278)
19.00 – 20.00 MO15-1 Dynamo E L. ’t Hart (06-31202347)
19.00 – 20.30 JO19-1 Everton D1 W. Lamers (06-34393967) / J. Pieters (06-13662253)
20.00 – 21.30 JO19-2 Heracles D2 E. Schuiling (06-48105739)
20.00 – 21.30 Vrouwen 1 Barcelona E/D1 R. Claessens (06-31766050)
Dinsdag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
17.00 – 18.00 JO12-1 Go Ahead C R. Harssema (06-84224827)
17.00 – 18.00 JO11-1 / JO11-2 Dynamo E P. Veldman (06-11294667) / M. Buissink  (06-37332868)
17.00 – 18.00 JO15-2 Everton D1 R. Coster (06-39430239) / A. Abdel Alim (06-12312673)
17.00 – 18.00 JO13-2 Inter D2 Leon Regtop (06-15563519) / Loran Regtop
18.00 – 19.00 JO13-3 Inter E Leon Regtop (06-15563519) / Loran Regtop
18.00 – 19.15 JO17-2 Feyenoord D1 A.J. v/d Heide (06-81298813)
18.00 – 19.15 JO15-1 Heracles D2 P. Mollink 06-41220845) / M. Ali pour Asli (06-46733880)
19.15 – 20.15
19.30 – 21.00 1e selectie 1 C P. Weerman (06-28974456)
19.30 – 21.00 ZA1 Ajax D1 D. v/d Kam (06-23864814) / G. Schutte (06-45298611)
19.30 – 21.00 ZA2 Dynamo D2 K. Haanstra (06-47935502)
20.15 – 21.45 ZA3 Inter E/D W. Middel (06-15088159)
21.00 – 22.15 ZA4 Everton D/E R. Claessens (06-31766050)
Woensdag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
14.30 – 15.30 JO11-3 Inter D1 Coördinator H. Wekema (05-55818568)
14.30 – 15.30 JO11-4 Inter D2 Coördinator H. Wekema (05-55818568)
14.30 – 15.30 JO11-5 Inter E Coördinator H. Wekema (05-55818568)
15.30 – 16.30 JO8-1 Go Ahead D1 Coördinator H. Wekema (05-55818568)
15.30 – 16.30 JO8-2 Go Ahead D2 Coördinator H. Wekema (05-55818568)
15.30 – 16.30 JO8-3 Go Ahead E Coördinator H. Wekema (05-55818568)
16.30 – 17.30 JO9-1 / JO9-2 Dynamo D1 D. v/d Vlag (06-27869047) / M. Mansaray
16.30 – 17.30 JO7 (kabouters) Feyenoord E Coördinator H. Wekema (05-55818568)
16.30 – 17.30 D2
17.30 – 18.30 JO13-1 Inter D1 T. Zylstra (06-31943414) / J. Letwory (06-39795379)
17.30 – 18.30 JO17-4 Everton D2 H.A. Wekema – ad interim (06-55818568)
17.30 – 18.30 E
18.30 – 19.30 JO17-3 Heracles E H.A. Wekema – ad interim (06-55818568)
18.30 – 19.30 MO15-1 Dynamo C L. ’t Hart (06-31202347)
18.30 – 20.00 JO17-1 Go Ahead D1 T. Migchelsen (06-28060278)
18.30 – 19.45 JO19-2 Feyenoord D2 E. Schuiling (06-48105739)
19.30 – 20.30 Go Ahead E
19.45 – 21.15 JO19-1 Everton D1 W. Lamers (06-34393967) / J. Pieters (06-13662253)
20.00 – 21.30 VR1 Barcelona D2
20.30 – 21.30 Veteranen Heracles D/E Contactpersoon: R. de Rooij (351451)
Donderdag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
17.00 – 18.00 JO15-2 Everton D1 R. Coster (06-39430239) / A. Abdel Alim (06-12312673)
17.00 – 18.00 JO12-1 Go Ahead D2 R. Harssema (06-84224827)
17.30 – 18.30 JO11-1 / JO11-2 Dynamo E P. Veldman (06-11294667) / M. Buissink  (06-37332868)
18.00 – 19.15 JO17-2 Feyenoord D1 A.J. v/d Heide (06-81298813)
18.00 – 19.15 JO15-1 Heracles D2 P. Mollink 06-41220845) / M. Ali pour Asli (06-46733880)
18.00 – 19.00 JO15-3 Inter R. Coster (06-39430239)
18.00 – 19.00 JO15-4 Inter A. Abdel Alim (06-12312673)
19.30 – 21.00 1e selectie 1 C P. Weerman (06-28974456)
19.30 – 21.00 ZA1 Ajax D1 D. v/d Kam (06-23864814) / G. Schutte (06-45298611)
19.30 – 21.00 ZA2 Dynamo E K. Haanstra (06-47935502)
19.30 – 21.00 JO19-1 Everton D2 W. Lamers (06-34393967)
21.00 – 22.15 ZA3 Inter D/E W. Middel (06-15088159)
21.00 – 22.15 ZA4 Go Ahead D/E R. Claessens (06-31766050)
Vrijdag
TIJDSTIP TEAM(S) KLEEDKAMER VELD TRAINER(S)
16.00 – 17.00 JO8-1 t/m JO8-3 Everton D Coördinator H. Wekema (05-55818568)
16.00 – 17.00 JO7 (kabouters) Inter E Coördinator H. Wekema (05-55818568)
17.00 – 18.00 JO13-3 Feyenoord D1 Leon Regtop (06-15563519) / Loran Regtop
17.00 – 18.00 JO11-3 t/m JO11-5 Go Ahead D2 Coördinator H. Wekema (05-55818568)
17.00 – 18.00 JO9-1 en JO9-2 Dynamo E D. v/d Vlag (06-27869047) / M. Mansaray
18.00 – 19.00 JO17-4 Everton E H.A. Wekema – ad interim (06-55818568)
18.00 – 19.00 JO13-1 Inter D1 T. Zylstra (06-31943414) / J. Letwory (06-39795379)
18.00 – 19.00 JO13-2 Heracles D2 Leon Regtop (06-15563519) / Loran Regtop
19.00 – 20.15 JO17-1 Go Ahead D1 T. Migchelsen (06-28060278)
19.00 – 20.15 JO17-2 Feyenoord D2 A.J. v/d Heide (06-81298813)
20.00 – 21.30 Vrijdaggroep senioren Inter E

Keeperstraining

F junioren woensdag van 18.30 tot 19.00 uur op het tussenstuk
E,D en de niet selectiekeepers van de C,B en A  woensdag van 19.00 uur tot 20.00 uur op het tussenstuk
Selectiekeepers zijn welkom als ze kunnen/willen.