wk 1t/m6
Week 2 Week 3 Week 4 Week 5 Week 6
Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag
7-1-2019 14-1-2019 21-1-2019 28-1-2019 4-2-2019
Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag
8-1-2019 15-1-2019 22-1-2019 29-1-2019 5-2-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag
9-1-2019 16-1-2019 23-1-2019 30-1-2019 6-2-2019
Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag
10-1-2019 17-1-2019 24-1-2019 31-1-2019 7-2-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag
11-1-2019 18-1-2019 25-1-2019 1-2-2019 8-2-2019
Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag
12-1-2019 19-1-2019 26-1-2019 2-2-2019 9-2-2019
8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur
Randy Soemosemito Yvonne Speelman John Nohl Emmy Mulder Randy Soemosemito
Lies Homburg Henny Popken Hillida de Vries Everlien Bruinsma Mireille Boorsma
Mireille Boorsma Liesbeth Reijnen Anita Prakken Lies Homburg Sylvia de Vlieg
Sylvia de Vlieg Eric Vonk Lies Homburg Sitie Amatbasoeki
Lies Homburg Fam. Liem
13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur
Denny Kuiper Christian Krans Marjan Schans
L. Weidgraaf Tim Poldervaart Soraya Manuputty
Soraya Manuputty Alfred Schans
Ronald Kor
Zondag Zondag Zondag Zondag Zondag
13-1-2019 20-1-2019 27-1-2019 3-2-2019 10-2-2019
Vanaf 12.30 uur Vanaf 12.30 uur
Petra de Bruin René Odding
Joke Saptenno Jörgen Jagt
Bianca Kor Jeroen Pieters
Ronald Kor Jose Pieters
Fred de Groot Sylvia Stuivenwold
Christian Krans Christian Krans
Soraya Manuputty
wk 7t/m12
Week 7 Week 8 Week 9 Week 10 Week 11 Week 12
Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag
11-2-2019 18-2-2019 25-2-2019 4-3-2019 11-3-2019 18-3-2019
Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag
12-2-2019 19-2-2019 26-2-2019 5-3-2019 12-3-2019 19-3-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag
13-2-2019 20-2-2019 27-2-2019 6-3-2019 13-3-2019 20-3-2019
Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag
14-2-2019 21-2-2019 28-2-2019 7-3-2019 14-3-2019 21-3-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag
15-2-2019 22-2-2019 1-3-2019 8-3-2019 15-3-2019 22-3-2019
Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag
16-2-2019 23-2-2019 2-3-2019 9-3-2019 16-3-2019 23-3-2019
8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur
Yvonne Speelman John Nohl Emmy Mulder Randy Soemosemito Yvonne Speelman John Nohl
Henny Popken Hillida de Vries Everlien Bruinsma Mireille Boorsma Henny Popken Hillida de Vries
Liesbeth Reijnen Anita Prakken Lies Homburg Sylvia de Vlieg Liesbeth Reijnen Anita Prakken
Eric Vonk Lies Homburg Sitie Amatbasoeki Eric Vonk Lies Homburg
Lies Homburg Fam. Liem Lies Homburg Fam. Liem
13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur
Denny Kuiper Christian Krans Marjan Schans Denny Kuiper Christian Krans
L. Weidgraaf Tim Poldervaart Soraya Manuputty L. Weidgraaf Tim Poldervaart
Soraya Manuputty Alfred Schans Soraya Manuputty
Ronald Kor
Zondag Zondag Zondag Zondag Zondag Zondag
17-2-2019 24-2-2019 3-3-2019 10-3-2019 17-3-2019 24-3-2019
Vanaf 12.30 uur
Petra de Bruin
Joke Saptenno
Bianca Kor
Ronald Kor
Fred de Groot
Christian Krans
wk 13t/m18
Week 13 Week 14 Week 15 Week 16 Week 17 Week 18
Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag
25-3-2019 1-4-2019 8-4-2019 15-4-2019 22-4-2019 29-4-2019
Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag
26-3-2019 2-4-2019 9-4-2019 16-4-2019 23-4-2019 30-4-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag
27-3-2019 3-4-2019 10-4-2019 17-4-2019 24-4-2019 1-5-2019
Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag
28-3-2019 4-4-2019 11-4-2019 18-4-2019 25-4-2019 2-5-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag
29-3-2019 5-4-2019 12-4-2019 19-4-2019 26-4-2019 3-5-2019
Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag
30-3-2019 6-4-2019 13-4-2019 20-4-2019 27-4-2019 4-5-2019
8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur
Emmy Mulder Randy Soemosemito Yvonne Speelman John Nohl Emmy Mulder Randy Soemosemito
Everlien Bruinsma Mireille Boorsma Henny Popken Hillida de Vries Everlien Bruinsma Mireille Boorsma
Lies Homburg Sylvia de Vlieg Liesbeth Reijnen Anita Prakken Lies Homburg Sylvia de Vlieg
Sitie Amatbasoeki Eric Vonk Lies Homburg Sitie Amatbasoeki
Lies Homburg Fam. Liem
13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur
Marjan Schans Denny Kuiper Christian Krans Marjan Schans
Soraya Manuputty L. Weidgraaf Tim Poldervaart Soraya Manuputty
Alfred Schans Soraya Manuputty Alfred Schans
Ronald Kor Ronald Kor
Zondag Zondag Zondag Zaterdagavond Zondag Zondag
31-3-2019 7-4-2019 14-4-2019 20-4-2019 28-4-2019 5-5-2019
Vanaf 12.30 uur Vanaf 17.00 uur Vanaf 12.30 uur
René Odding Petra de Bruin René Odding
Jörgen Jagt Joke Saptenno Jörgen Jagt
Jeroen Pieters Bianca Kor Jeroen Pieters
Jose Pieters Ronald Kor Jose Pieters
Sylvia Stuivenwold Fred de Groot Sylvia Stuivenwold
Christian Krans Christian Krans Christian Krans
Soraya Manuputty Soraya Manuputty
wk 19t/m23
Week 19 Week 20 Week 21 Week 22 Week 23
Maandag Maandag Maandag Maandag Maandag
6-5-2019 13-5-2019 20-5-2019 27-5-2019 3-6-2019
Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten Gesloten
Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag Dinsdag
7-5-2019 14-5-2019 21-5-2019 28-5-2019 4-6-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag Woensdag
8-5-2019 15-5-2019 22-5-2019 29-5-2019 5-6-2019
Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag Donderdag
9-5-2019 16-5-2019 23-5-2019 30-5-2019 6-6-2019
Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering Geja Woering
Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag Vrijdag
10-5-2019 17-5-2019 24-5-2019 31-5-2019 7-6-2019
Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag Zaterdag
11-5-2019 18-5-2019 25-5-2019 1-6-2019 8-6-2019
8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur 8.30 – 13.00 uur
Yvonne Speelman John Nohl Emmy Mulder Randy Soemosemito Yvonne Speelman
Henny Popken Hillida de Vries Everlien Bruinsma Mireille Boorsma Henny Popken
Liesbeth Reijnen Anita Prakken Lies Homburg Sylvia de Vlieg Liesbeth Reijnen
Eric Vonk Lies Homburg Sitie Amatbasoeki Eric Vonk
Lies Homburg Fam. Liem Lies Homburg
13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur 13.00 – 18.30 uur
Denny Kuiper Christian Krans Marjan Schans Denny Kuiper
L. Weidgraaf Tim Poldervaart Soraya Manuputty L. Weidgraaf
Soraya Manuputty Alfred Schans Soraya Manuputty
Ronald Kor
Zondag Zaterdagavond Zondag Zondag Zondag
12-5-2019 18-5-2019 26-5-2019 2-6-2019 9-6-2019
Vanaf 18.30 uur
Petra de Bruin
Joke Saptenno
Bianca Kor
Ronald Kor
Fred de Groot
Christian Krans
X